Partnerzy

Jako naszych partnerów w prowadzeniu firmy dobieramy tylko i wyłącznie kontrahentów, dla których najważniejsza jest jakość produktu czy usługi. W ofercie posiadamy produkty najwyższej klasy, przy ich wyborze nie kierujemy się najniższą ceną, a ich wytrzymałością. Ważne dla Nas jest, aby posprzedażowa obsługa (serwisy) odbywały się przez Polskie przedstawicielstwa, co będzie dawać naszym Inwestorom dodatkową gwarancję i spokój.
GCL Solar
Producent modułów fotowoltaicznych i główny producent krzemu używanego do produkcji modułów pv na świecie. Na liście Tier 1 od nieprzerwanie od wielu lat. W ofercie moduły monokrystaliczne o bardzo wysokiej mocy w standardowym wymiarze. Gwarancja na 12 lat na uszkodzenia oraz 25 lat na uzysk mocy na wszystkie moduły pv w ofercie. Polskie przedstawicielstwo i serwis. Linia produkcyjna w Chinach.
www.gclsi.com
SUN Power
Amerykański producent modułów fotowoltaicznych, według niezależnych badań uznawany za producenta w klasie Premium ze względu jakoś swoich produktów – moc liniowa oraz wykonanie z 25 letnią gwarancją!
www.us.sunpower.com
SunLink PV
Manufaktura modułów fotowoltaicznych od 2004 r. Producent, który zawsze stawia na jakość, potem na ilość. Zapewnia najdłuższe na rynku gwarancje na swoje moduły tj. 20 lat na uszkodzenia oraz 30 lat na uzysk mocy. Polskie przedstawicielstwo i serwis. Linia produkcyjna w Chinach.
www.sunlinkpv.com
Q – Cells
Wiodący europejski producent modułów fotowoltaicznych z liniami produkcyjnymi w Niemczech. Moduły wysokiej klasy, produkowane przy zachowaniu niemieckich standardów i procesów jakościowych. Elementy modułów pochodzą z Chin – m.in. od GCL. Polskie przedstawicielstwo i serwis. Linia produkcyjna w Niemczech.
www.q-cells.eu
Sofar Solar
Chiński producent falowników fotowoltaicznych, który od 2016 r. podbija rynek Europejski. Dzięki zapewnieniu polskich serwisów oraz standardowej 10 letniej gwarancji firma Sofar Solar stała się najpopularniejszym falownikiem montowanym w instalacjach fotowoltaicznych w naszej części Europy. Produkty wysokiej klasy.
www.sofarsolar.com
GoodWe
GoodWe to myślący strategicznie producent, któremu zależy na badaniach i produkcji inwerterów fotowoltaicznych oraz rozwiązań w zakresie magazynowania energii. Falowniki GoodWe odznaczają się niezawodnym działaniem i doskonałą wydajnością, a ponadto są znane i doceniane przez klientów w całej Europie.
www.goodwe.com/
Solar Edge
Wiodący producent rozwiązań z zakresu OZE na świecie! Producent najlepszych rozwiązań informatycznych do monitorowania pracy instalacji fotowoltaicznych. Proponuje rozwiązania z zakresu produkcji i magazynowania energii, od 2020 r. w ofercie posiada również moduły fotowoltaiczne z wbudowanymi optymalizatorami mocy. Najdłuższa standardowa gwarancja na falowniki dostępna na rynku 12 lat!
www.solaredge.com/pl
Daikin
Wiodący producent pomp ciepła na świecie! Światowa uznana marka, najwyższa jakość oraz długa gwarancja to przepis na sukces tego producenta.
https://www.daikin.pl/pl