Partnerzy

Jako naszych partnerów w prowadzeniu firmy dobieramy tylko i wyłącznie kontrahentów, dla których najważniejsza jest jakość produktu czy usługi. W ofercie posiadamy produkty najwyższej klasy, przy ich wyborze nie kierujemy się najniższą ceną, a ich wytrzymałością. Ważne dla Nas jest, aby posprzedażowa obsługa (serwisy) odbywały się przez Polskie przedstawicielstwa, co będzie dawać naszym Inwestorom dodatkową gwarancję i spokój.

Producent, którego nie trzeba przedstawiać. Najlepsze na świecie rozwiązania w branży ociepleniowej. Pierwszą pompę ciepła firma wyprodukowała w 1978 r.! Jest liderem branży i synonimem jakości! Posiada swój rozwinięty system serwisu – usługa 24 na dobę!

Kaisai. Producent pomp ciepła, klimatyzatorów – lider branży cooling/heating skupiający najlepsze połączenie ceny i jakości.

Panasonic Corporation jest światowym liderem w rozwoju zróżnicowanych technologii elektronicznych oraz rozwiązań z zakresu elektroniki konsumenckiej, rozwiązań dla gospodarstw domowych i przedsiębiorstw, branży motoryzacyjnej oraz producentów urządzeń.

Wiodący producent rozwiązań z zakresu OZE na świecie! Producent najlepszych rozwiązań informatycznych do monitorowania pracy instalacji fotowoltaicznych. Proponuje rozwiązania z zakresu produkcji i magazynowania energii, od 2020 r. w ofercie posiada również moduły fotowoltaiczne z wbudowanymi optymalizatorami mocy. Najdłuższa standardowa gwarancja na falowniki dostępna na rynku 12 lat!

Trina Solar została założona w roku 1997, jest notowana na NYSE (Nowojorska Giełda Papierów Wartościowych). Trina Solarjest wiodącym, globalnym dostawcą kompleksowych rozwiązań energii słonecznej. Trina Solar jest firmą, która stawia na innowacyjność i przeznacza duże środki na badania i rozwój produktów.

W branży energetyki słonecznej działa od 2004 roku, a firma Phono Solar została założona cztery lata później, w 2008 roku. Phono Solar wytwarza szereg produktów wykorzystywanych w branży energetycznej, jednakże głównie skupiają się oni na modułach fotowoltaicznych.

Jinko to nasz główny dostawca modułów fotowoltaicznych. Firma Jinko Solar zaczynała w 2006 roku, jako producent wafli krzemowych. … W 2020 roku Jinko Solar sprzedało panele o łącznej mocy 18,771 GW co dało firmie drugie miejsce na świecie pod względem sprzedaży. Jinko Solar posiada 9 fabryk produkcyjnych – większość z nich zlokalizowana jest w Chinach, a jedna w Malezji.