POLYCHEM SYSTEMS Doświadczenie, zdobyte przez blisko 35 lat działalności, w czasie przemian politycznych oraz zmieniających się trendów gospodarczych, nauczyło firmę, jak budować biznesową przyszłość. Kiedy branża poliuretanów dopiero zaczynała się rozwijać, w Polychem Systems Sp. z o.o. opracowywano technologie produkcyjne, które stały się fundamentem sukcesu w kolejnych latach.


SYNTHESIA INTERNACIONAL jest największym producentem systemów poliuretanowych na świecie. Firma od roku 1964 r. jest inicjatorem i przodownikiem w swojej branży. Najwyższa jakość komponentów oraz powtarzalność materiałów jest standardem u tego producenta.


UAB TOTO Chemical to nasz główny dostawca pian poliuretanowych. Jest to producent poliuretanów o najwyższej jakości, o najlepszych właściwościach odporności ogniowej dostępnych na europejskim rynku. Firma z tradycjami, stawiająca na jakość swoich produktów.


Firma Dämmstatt W.E.R.F. GmbH – część Grupy Isofloc (www.isofloc.de) – to producent jednego z najlepszych w Europie celulozowych materiałów termoizolacyjnych. Celuloza isofloc F posiada Europejską Aprobatę Techniczną, certyfikat CE i międzynarodowe certyfikaty świadczące o ekologicznym i przyjaznym dla środowiska materiale, m. in. certyfikat Nature Plus i certyfikat FSC (Forest Stewardship Council).