Lapolla zajmuje się produkcją polioli poliestrowych oraz systemów poliuretanowych. Firma zlokalizowana jest na terenie USA, zajmując się od 1977 r. produkcją polioli poliestrowych, systemów i klejów poliuretanowych.

UAB TOTO Chemical to nasz główny dostawca pian poliuretanowych. Jest to producent poliuretanów o najwyższej jakości, o najlepszych właściwościach odporności ogniowej dostępnych na europejskim rynku. Firma z tradycjami, stawiająca na jakość swoich produktów.


Firma Dämmstatt W.E.R.F. GmbH – część Grupy Isofloc (www.isofloc.de) – to producent jednego z najlepszych w Europie celulozowych materiałów termoizolacyjnych. Celuloza isofloc F posiada Europejską Aprobatę Techniczną, certyfikat CE i międzynarodowe certyfikaty świadczące o ekologicznym i przyjaznym dla środowiska materiale, m. in. certyfikat Nature Plus i certyfikat FSC (Forest Stewardship Council).


ToFF jest marką producenta Artlux – dostawcy najlepszych na świecie surowców do wytwarzania ochronnych membran poliuretanowych.


ARTLUX SA de CA Firma specjalizuje się w systemach izolacji i ochrony w przemyśle motoryzacyjnym. Jest pionierem w opracowywaniu i zastosowaniu elastomerów poliuretanowych i polimocznikowych, jako zabezpieczenia antykorozyjnego pojazdów i samochodów pick-up, pod marką TOFF®.